ЗлатоСрiбло

Інтернет-магазин ювелірних виробів

Інтернет-магазин ювелірних виробів

Нам подобається бути особливими, виділятися з натовпу, робити вигідні покупки і дарувати красиві і несподівані подарунки! Хочемо бути краще, і прагнемо до розвитку. Асортимент магазину завжди буде тільки зростати - ми працюємо з українськими виробниками, відвідуємо міжнародні ювелірні виставки, співпрацюємо з модельєрами. Наші ціни - це завжди можливість для знижок.

Кожен завод встановлює на свій товар «рекомендовані» ціни, але це не зобов'язує нас відмовитися від проведення акцій, щоб зробити ціни нижче ніж у інших магазинів. Наша система стежить за коливаннями на валютному ринку і ринку металів - тому, ціни можуть не тільки рости, але й падати. Асортимент і категорії цін - повинен бути на будь-який смак, достаток, привід.

Ми не будемо орієнтуватися у вузькому напрямку - але і супермаркетом бути не хочемо. Подача і комфорт - мають значення і вагу.

Для нас клієнт завжди буде стояти в пріоритеті - Ваші інтереси та індивідуальні побажання - це шлях до самовдосконалення та досягнення успіху!

Дякуємо що ви з нами!